Author: t***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It’s so nice and elegant i liked it so much
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Price: HK$36.00
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Black |
| Type | Neck Massage Patch |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| 長度 | 13.3 cm |
| 寬度 | 5.5 cm |
| 高度 | 2 cm |
| SKU | sb2312295749911711 |
Brand Name: AXH.
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/AXH.-sc-0145984865.html
Quality: 4089657 people said the quality is very good!
Author: t***a
Date:
Review: It’s so nice and elegant i liked it so much
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: b***8
Date:
Review: amzing
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: a***7
Date:
Review: The best it’s amazing and nice
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: m***e
Date:
Review: Waste not use full not vibrate not effective from my thought
顏色: 藍色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.